پوزآف چیست؟

پروژه پوزآف، شبکه حمایت همزمان از مشتری و صاحبان کسب و کار است. این طرح که برای اولین بار در کشور درحال اجرا است، با بهره برداری از متد علمی و اجرایی در خصوص کسب رضایتمندی مشتری، هم مشتریان و هم صاحبان مشاغل را بیش از پیش در بهره برداری از محصولات و خدمات با کیفیت، یاری می‌نماید.

شرکت شکوفان گستران رایا تجارت مجری طرح پوزآف سعی دارد با تعریف یک سیستم تخفیفی جدید بر روی پلتفرم کارتخوان با اصناف تهران قرار داد بسته و فرصت استفاده از امکانات رفاهی بیشتر را برای اعضای جامعه فراهم کند. طرح پوزآف به مشاغل و اصناف تهران کمک می کند که با فروش بیشتر کسب سود بیشتری داشته باشند و از سوی دیگر نیز به خانواده ها کمک می کند تا از مراکز درمانی، تفریحی، رفاهی و فروشگاه های معتبر با تخفیف بیشتر استفاده کنند. شرکت شکوفان گستران رایا تجارت با بهره گیری از سیستم جدید و کارشناسان مجرب این طرح را به زودی در شهرهای دیگر کشور عزیزمان نیز اجرایی خواهد کرد.

چشم‌انداز پوزآف

پروژه پوزآف با اتصال و بهره برداری از توانمندی شبکه پرداخت کشور، سرعت و امنیت پرداخت را برای استفاده کنندگان تضمین نموده و با گردآوری مجموعه‌ای از مشتریان، اصناف و تأمین کننده‌ها به طور همزمان در یک شبکه، انتفاع جمعی ایجاد می‌کند. بنابراین ما در پوزآف علاوه بر اندیشیدن به مشتری، به اصناف و تأمین کنندگان مواد اولیه نیز اندیشیده‌ایم که صد البته مشتری و خدماتی که به وی ارائه می‌گردد، در راس آنها قرار گرفته است.
پروژه پوزآف در کنار نظام پرداخت کشور، پلتفرم جدیدی را در حوزه تخفیف ایجاد کرده است که اساس آن بکارگیری کارآمد ظرفیت های بالقوه‌ی تأمین کنندگان کالاها و خدمات و نیز صنوفی است که به این طرح پیوسته‌اند و بهره مندی خود را دو چندان نموده‌اند.

مزایای پوزآف

شما با بسیاری از باشگاه‌های مشتریان، بانکها، موسسات و یا شرکتهای مختلف در سطح کشور آشنا هستید اما چند تفاوت بارز در پروژه پوزآف وجود دارد که وجه تمایز این پروژه با سایر طرح‌های مشابه است:
  • این پروژه از تمامی صنوفی که در سطح شهر درحال فعالیت هستند، شکل می‌گیرد؛ یعنی یک باشگاه مشتریان چند صنفی و کاملا فعال
  • هدف نهایی پروژه ارائه‌ی خدمات بدون هیچ محدودیتی می باشد؛ یعنی تمامی شهروندان از امکانات منتخب این پروژه یکسان بهره مند می‌شوند
  • در این پروژه کلیه تراکنش‌های مالی مستقیم به حساب بانکی صاحب حساب و فروشگاه واریز می‌شود و این، یکی از مهمترین ویژگیهای پروژه می‌باشد
  • پراکندگی جغرافیایی اصنافی که در این پروژه هستند، بسیار متنوع و گسترده است و این نیز یکی دیگر از ویژگیهای مهم این پروژه می‌باشد
  • اطلاع رسانی و تبلیغات در این پروژه بسیار گسترده و فراگیر است بنحوی که تمامی اعضا، هنگام تبلیغات، اصناف و فروشگاه های دیگر این پروژه را نیز تبلیغ می‌نمایند.
با این وصف می‌توان گفت هدف از اجرای طرح پوزآف، انتفاع چند کسب و کار مرتبط و یا غیر مرتبط با هم از طریق یک باشگاه مشتریان واحد است که باعث تنوع در ارایه خدمات یا محصولات به مشتریان و همچنین گردش مالی بالا برای اصناف مختلف و تولید کنندگان و فروشندگان مواد اولیه نیز می‌گردد و با توجه به وجود تنوع کالاها و خدمات و نزدیک نمودن هزینه خرید مشتریان به صفر، رضایتمندی بیشتری برای مشتریان حاصل خواهد شد.